نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

موضوع

پیغام
«پرفروش ترین محصولات این ماه»

درباره داروی سیلدنافیل ( درمان ناتونانی ج ن س ی مردان)

۲۱ خرداد ۱۳۹۱ نظرات داده شده / ۱

 

درباره داروی سیلدنافیل ( درمان ناتونانی ج ن س ی مردان)

برای مشاهده اصلاعاتی در مورد داری سیلدنافیل  ( درمان ناتونانی ج ن س ی مردان) , عوارض داروی  سیلدنافیل ,

 کاربرد  سیلدنافیل , موارد منع و اطلاعاتی از این قبیل به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

 

سیلدنافیل با نام تجاری ****** در سال ۱۹۹۲ ساخته شد که در درمان ناتونانی ج ن س ی مردان موثر بوده و منجر به نعوظ آ ل ت تناسلی می گردد و اولین بار فقط برای کسانی که حد اقل ۳ سال دچار ناتوانی ج ن س ی بوده و بیش از این تحمل آن را نداشتند تجویز می گردید و در حال حاضر در آمریکا روزانه ۰۰۰ /۱۰ نسخه از آن تجویز می گردد که یکی از پر مصرف ترین داروها در ۲۷ سال اخیر تجارت دارویی آمریکا است.

بعضی پزشکان معتقدند که این دارو حتی می تواند در پاسخ ج ن س ی خانم ها بخصوص پس از یائسگی پیشرفت ایجاد کرده و موثر واقع گردد.

در حالت طبیعی سیگنال های جنسی از مغز باعث آزاد سازی یک ماده شیمیایی بنام cmp حلقوی در آ ل ت و تحریک آن گردیده که عضلات بافت نعوظی منبسط و شل شده و در نتیجه شریان متسع گردیده و خون در فضاهای متسع شده جریان یافته و آلت شروع به سفت شدن می کند.
تحریکات هیجانی جنسی منجر به تحریک سیستم پاراسمپاتیک شده و فعالیت سمپاتیک لگنی را مهار کرده و سبب اتساع عروق محور اجسام غاری می شود و عضلات صاف جدار سینوزوئیدها شل و منجر به اتساع آ ل ت می شود و بدنبال آن وریدها بسته و تجمع خون در کورپوس کاورنوزوم باعث نعوظ می گردد.
اکسید نیترو توسط سلولهای آندوتلیال عروق و سینوزوئیدها از فیبرهای پاراسمپاتیک پس سیناپسی آزاد شده و بعنوان واسطه ای قوی برای توالیو ادامه پدیده فوق عمل می کند.
سیلدنافیل با آزاد شدن NO رابطه ی مستقیم دارد و حتما نیاز به تحریک ج ن س ی و یا تصورات ج ن س ی داشته که باعث رهایی گاز اکسید نیتریک گردد و بدون تحریک کافی این دارو موثر عمل نمی کند.
سیلدنافیل در گروه کثیری از بیماران که با علل گوناگون دچار ناتوانی جنسی شدند موثر است.این گروه عبارتند از : ناتوانی های عروقی ، ناتوانی های ناشی از بیماریهای عروق محیطی ، فشار خون ،دیابت ، افسردگی عمل بای پس قلب ، پروستاتکتومی رادیکال ،TUR صدمه ی نخاع ، مصرف داروهای ضد فشار خون و ضد روانپریشی و ضد افسردگی.
در مردان ناتوان بافت نعوظی بطور کافی متسع نمی شود و این مساله کمبود GMP حلقوی است و خون به همان سرعتی که وارد شده خارج می گردد لذا نعوظ اتفاق نمی افتد.
داروی ویاگرا با چسبیدن به آنزیم تجزیه کنندهGMP حلقوی یعنی آنزیم فسفو دی استراز و بلوک آن باعث طولانی شدن تاثیر GMP حلقوی و لذا نعوظ کامل می گردد.
داروی سیلدنافیل دارای جذب سریع پس از خوردن بوده و در کبد متابولیزه شده و متابولیت آن با شباهت به سیلدنافیل نیمه عمری ۴ ساعته داشته و جذب سریع و ماکزیمم سطح پلاسمائی چربی جای گرفته و جذبش کاهش می یابد.

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  – – – – – — – – – – –

کمتر از ۰۰۱/۰ % دوز درمانی سیلدنافیل در ماده ی semen قابل یافت می باشد.
در افراد مسن و سالم بالای ۶۵ سال کلیرانس سیلدنافیل کاهش یافته و غلظت آزاد پلاسمایی آن تا ۴۰ % بالاتر رفته و بدین دلیل میزان مصرف آن را نسبت به یک فرد (۱۸ تا ۴۵ ساله ) باید کمتر نمود.

pde5 علاوه بر عضلات صاف کورپوس کاورنوزوم در غلظت های پایین تر می تواند در پلاکت ها عروق ، عضلات احشایی ، و عضلات اسکتال تاثیر بگذارد.

بهترین اثر سیلدنافیل (ویاگرا ) ۶۰ دقیقه پس از مصرف بوده و اثر آن ۲ تا ۴ ساعت پس از مصرف باقی می ماند و ۱ تا ۲ ساعت پس از مصرف ۱۰۰ میلی گرم از آن ماکزیمم افزایش فشار خون گزارش شده است.

موارد منع مصرف سیلدنافیل :
حساسیت به دارد
مصرف کنندگان نیترات های قلبی
رتنیت پیگمانتر
آنمی داسی شکل
ملیوم مولتیپل
لوسمی و نارسایی کبد

عوارض مصرف سیلدنافیل :
گر گرفتگی
سر درد
احتقان بینی
سوزش دل
مشکلات بینایی در دید آبی
سنکوپ کامل

مصرف ویاگرا در دوزهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم باعث color discriminition برای رنگ های آبی و سبز می گردد (۳%) و این بخاطر وجود آنزیم pde6 در چشم ۳ درصد از مصرف کنندگان است.

ویاگرا و متابولیت های آن ۸۰ % از طرق مدفوع و ۱۳ % از طریق ادرار دفع می شود.

مصرف همزمان سیلدنافیل و سایمتدین تقریبا باعث افزایش ۵۶% به مقدار سیلدنافیل در بدن می گردد.(مهار کننده ی سیتوکرم p 450 )

داروهایی که بصورت جدی با سیلدنافیل تد اخل دارند عبارتند از :
اریترومایسین – کیتوکونازول – ایتراکونازول – می بفراویل – ریفامپین

بالاترین دوز مصرفی سیلدنافیل در جهان ۸۰۰ میلی گرم بوده که عوارض آن شبه دوز پایین گزارش شده که در صورت لزوم باید دیالیز انجام شود.

ویاگرا در ۶۰ تا ۸۰ % مردان ناتوان مصرف کننده موثر گزارش شده ولی مصرف بالای آن بخصوص در مردانی که برای مقاصد غلط و نادرست از آن استفاده می کنند احتمال وابستگی روانی دارد.

قرص های سیلدنافیل به فرمهای ۲۵ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی گرمی در بازار موجود است که معمولا یک دوز ۵۰ میلی گرم واحد یک ساعث قبل از تماس ج ن س ی کافی گزارش شده است.

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

سیلدنافیل برای آپنه انسدادی هنگام خواب بی‌فایده است
داروی سیلدنافیل یا همان ویاگرای معروف باعث طولانی شدن اثر اکسید نیتریک می‌شود و از آن‌جا که اکسید نیتریک باعث بهبود احتقان مجاری هوایی فوقانی، شل شدن عضلات و گشادی عروق ریه می‌گردد، محققان به این فکر افتادند که شاید یک دوز منفرد ۵۰ میلی‌گرمی سیلدنافیل بتواند کیفیت خواب بیماران مبتلا به آپنه انسدادی هنگام خواب را بهبود بخشد.
در این مطالعه ۱۴ مرد میانسال مبتلا به آپنه انسدادی شدید هنگام خواب در قالب یک مطالعه متقاطع دوسوکور با شاهد دارونما تحت بررسی قرار گرفتند. بیماران مبتلا به چاقی، بیماری قلبی یا ریوی و سایر بیماری‌های تداخل‌کننده با خواب از مطالعه خارج شدند و برای بیماران پس از تجویز سیلدنافیل یا دارونما پلی‌سومنوگرافی کامل شبانه انجام شد. پس از یک هفته به بیماران دریافت‌کننده سیلدنافیل دارونما و به دریافت‌کنندگان دارونما سیلدنافیل تجویز شد.
سیلدنافیل به صورت معنی‌داری میزان کلی خواب با اشباع اکسیژن شریانی کمتر از ۹۰ درصد را افزایش داد و همچنین میانگین اشباع اکسیژن شریانی را کمتر کرد (به ترتیب p کمتر از ۰۱/۰ و p برابر ۰۲/۰). همچنین شاخص آپنه- هیپوپنه افزایش پیدا کرد که باعث حملات انسدادی بیشتر شد.
بدتر شدن حملات آپنه انسدادی هنگام خواب با مصرف سیلدنافیل نشان می‌دهد که فرضیات نظری گاهی وقت‌ها با عمل جور در نمی‌آیند!

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

ویاگرا: خطرناک است، با احتیاط میل شود

وایاگرا رامی‌توان به جرات سرشناس‌ترین داروی درمان ناتوانی‌های جنسی در بین مردم دانست امااطلاعات ناقص در مورد آن موجب مصرف غلط این دارو و افزایش عوارض جانبی آن شده است؛چرا که باورهای نادرست زیادی در مورد این دارو که در بیش از ۲۳ میلیون نفر در سراسرجهان مورد استفاده قرار می‌گیرد ، وجود دارد.
برخی از داروها در ابتدای تولیدخود به منظورهای دیگری ساخته شده بودند ولی پس از آزمایش‌ها، عوارض جانبی را ایجادکردند. سیلدنافیل که بیشتر با نام تجاری خود یعنی وایاگرا شناخته می‌شود برای اولینبار توسط شرکت دارویی فایزر ساخته و برای درمان آنژین صدری(بیماری قلبی) مورداستفاده قرار گرفت. در طی آزمایش‌های این دارو دیده شد در اثر مصرف‌، افزایش نعوظرخ می‌دهد. از آن به بعد، از ۲۷ مارس ۱۹۹۸ این دارو به عنوان اولین داروی درمانناتوانی‌های جنسی در آمریکا استفاده شد.

وایاگرا چه کار می‌کنددر اغلبمردها گاه گاهی‌ ‌اشکالات در نعوظ تجربه می‌شود ولی اگر مکررا اتفاق افتد، احتیاجبه درمان دارد. دیابت، بالا بودن فشار‌ ‌خون، مشکلات قلبی، عدم تعادل هورمونی ومسائل پروستات عوارض بعضی از داروها‌ ‌مخصوصا داروهای ضد فشار خون و روانگردان‌،اضطراب، افسردگی و عدم اعتماد به نفس از جمله عواملی‌ ‌هستند که احتمال اختلالاتنعوظ را افزایش می‌دهد .
وایاگرا با شل کردن عضلات آلت تناسلی مردانه باعث نفوذمقدار بیشتری خون به آن شده و در نتیجه‌ ‌میزان نعوذ را افزایش‌ ‌می‌دهد ‌‌و‌اغلببرای درمان اختلال نعوذ در مردان مورد‌ ‌استفاده قرار می‌گیرد اما موارد مصرف دیگرینیز دارد ، که با نظر پزشک تعیین می‌شود‌.
البته بررسی پژوهشگران ایتالیایینشان می‌دهد در مردانی که از این دارو استفاده می‌کنند، میزان هورمون جنسیتستوسترون هم افزایش می یابد.
این قرص به راحتی و به سرعت از دستگاه گوارش جذبمی‌شود. وایاگرا توسط آنزیم‌های کبدی متابولیزه می شود و کبد و کلیه در دفع آن نقشدارند.
سیلدنافیل یا وایاگرا به‌صورت قرص‌هایی با پوشش آبی رنگ ۲۵ ، ۵۰ ، و ۱۰۰میلی گرمی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد‌.

 

 

 

 

****

منبع:pnu-club.com/pnu.thread6907.html

 مونوپاد با قیمت بسیار عالی


مونوپاد با قیمت عالی و ارزان

-مونوپاد، یک وسیله تک‌پایه‌، سبک، جمع‌وجور و کاربردی برای دوربین دیجیتال و دوربین موبایل است. این وسیله برای ثبت عکس‌هایی از زاویه دید غیر معمول کاربرد بسیاری دارد. به ویژه برای برداشتن عکس‌های سلفی بسیار عالی است.


ویژگی های این مونو پاد:


1-بدنه سبک و مقاوم

2-نگه دارنده انواع موبایل برای فیلم برداری یا عکاسی

3-حداکثر طول : 109 سانتی متر

4-وزن : 158 گرم

5-ابعاد : 2.5*4.5*25 میلی متر

6-مخصوص موبایل و دوربین دیجیتال

 محتویات جعبه :

پایه منوپاد و گیره مخصوص فنری نگهدارنده گوشی موبایل

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لینک توضیحات بیشتر  در باره مونوپاد

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قیمت: 14,280

قیمت: 10,000

detailshop
 
 

 فروش ویژه "ساپورت  طرح جین"

ساپورت  طرح جین

  اين ساپورت در طول زمان پرز يا نخ نما نمي شود از ديگر مزاياي اين ساپورت  آن است كه شما میتوانید آن را در پاییز هم استفاده نمایید.
ساپورت طرح جين slim lift ، كه قابليت كشش و مقاومت بالا براي هر سايز را داراست.

ویژگی های ساپورت طرح جین:


-به مرور زمان پرز يا نخ نما نمي شود


-قابليت كشش و مقاومت بسيار بالا براي هر سايز


-ساپورت طرح جين براي جذب سلايق شما طراحي شده است.


-سایز:فری سایز


-به دلیل جنسیت کش دار بودن این محصول از سایز 36 تا 52 را ساپورت می کند.


-جنس آن بسيار نرم و خنك مي باشد

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لینک توضیحات بیشتر  در باره ساپورت طرح جین

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قیمت: 29,400

قیمت: 24,500

detailshopیک پاسخ به “درباره داروی سیلدنافیل ( درمان ناتونانی ج ن س ی مردان)”

 1. الف می‌گه:

  من ۳۰ سالمه. اوایل ازدواجم دچار زود انزالی بودم اما با روشی که پیدا کردم تونستم بر این مشکل غلبه کنم. من از کپسول تاخیری کیمیاگر به همراه یه قرص سیدنافیل به صورت همزمان ۲ ساعت قبل از نزدیکی استفاده کردم و بیست دقیقه قبل از نزدیکی از اسپری لیدوکائین زدم و بیست دقیقه صبر کردم تا اثر کنه بعد نزدیکی رو شروع کردم. خیلی عالی جواب داد طوری که یک ساعت رو کار بودم و در این مدت دوبار آبم اومد اما باز نعوظ داشتم و می تونستم ادامه بدم اما تپش قلب زیادی داشتم. به این نتیجه رسیدم که بهتره قرص سیدنافیل رو نصفش کنم و هر با یه نصفه قرص مصرف کنم
  البته به نظرم میشه با هفته ای سه تا بیست دقیقه دویدن یا طناب زدن یا هر ورزش هوازی دیگه ای، قلب و کلاً بدن رو در مقابل عوارض احتمالی این قرص بیمه کرد.
  ادامه نظر: از همه مهمتر اینه که سریع نرید سراغ دخول بلکه قبل از شروع به مدت ۱۰ تا بیست دقیقه سعی کنید با دست شریک جنسیتون رو تحریکش کنید و سینه هاشو بخورید و هر کار دیگه ای که فکر می کنید تحریکش می کنه انجام بدید و بعدش برید سراغ دخول. هم خودتون حالشو می برید و هم طرفتون.
  در ضمن سعی کنید روزهایی که سکس ندارید از همسرتون بخواهید که براتون ساک بزنه و چند لحظه قبل از اینکه خواست آبتون بیاد متوقفش کنید. این کار باعث میشه مقاومتتون بالا بره و به قول معروف یه نوع ورززش واسه آلتتون به حساب میاد.
  نکته دیگه اینکه اگه بعد از دخول، آبتون زودتر از موقع اومد سکس رو متوقف نکنید و سعی کنید با وارد کردن دو انگشت سوم و چهارم داخل رحم و تحریک شریک جنسیتون، اونو ارضاش کنید.
  خوردن تخم مرغ با پیاز و روغن زیتون برای تقویت قوای جنسی:
  در مکارم الأخلاق (به نقل از یکى از یاران امام صادق علیه السلام): [گفتم :] فدایت شوم! من، کنیز مى خرم. دوست دارم چیزى به من تعلیم فرمایى که بر آنها توانایى یابم . فرمود: پیاز را ریز و در روغن زیتون ، سرخ کن . تخم مرغى هم بردار و در سینى اى بشکن و قدرى نمک بر آن بپاش . آن گاه این تخم مرغ را روى پیاز و روغن زیتون بریز و اندکى تفت بده و سپس از آن بخور.
  شخص مذکور گفت این کار را انجام دادم و از آن پس ، هر گاه قصد آمیزش مى کردم ، بر آن توانایى داشتم .
  حق نگهدارتون

پاسخ دهید

*

مطالب تصادفی